Wygraj wejściówkę na koncert Volbeat [KONKURS]

Duńska grupa Volbeat wystąpi 4 grudnia 2022 (niedziela) w Warszawie w Expo XXI. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie oficjalnego wydarzenia na FB.

Jak wygrać wejściówkę na koncert Volbeat?

Aby wygrać wejściówkę, wystarczy wymienić co najmniej troje wokalistów, którzy gościnnie zaśpiewali na płytach grupy Volbeat w duecie z Michaelem Poulsenem.

Nie wymagamy, aby polubić nasz profil na Facebooku, ale jeśli ktoś to zrobi, to zwiększy swoją szansę w losowaniu, jeśli poprawnych odpowiedzi będzie więcej niż mamy wejściówek. Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@muzycznahiperprzestrzen.pl do 1 grudnia do godz. 23:59 (z tematem Volbeat), wówczas komisyjnie wylosujemy, kto będzie mógł odebrać wejściówki przed koncertem.

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
  2. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów). Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  3. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwycięzców przez partnera w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu Volbeat opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.