Koncertozbiór

2021:   VI   VII   VIII   IX   X   XI   XII

2022: wkrótce

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Covid-19 większość imprez została odwołana bądź przeniesiona na inne terminy. Żmudnie uzupełniamy informacje, aby zaktualizować kalendarium jak najszybciej. Jeśli zauważycie jakikolwiek brak, prosimy o przesłanie odpowiedniej informacji (najłatwiej poprzez nasz formularz kontaktowy).

CZERWIEC 2021

  • RAZ DWA TRZY
    04.06 – Łódź, Wytwórnia
  • LADY PANK – O dwóch takich, co ukradli księżyc
    05.06 – Łódź, Wytwórnia
  • Sławek UNIATOWSKI
    06.06 – Łódź, Wytwórnia
  • Paweł DOMAGAŁA
    08.06 – Łódź, Wytwórnia
  • Krzysztof ZALEWSKI
    09.06 – Łódź, Wytwórnia (2 koncerty)
  • LAO CHE   ODWOŁANY
    11.06 – Łódź, Wytwórnia
  • GENTELMAN & The EVOLUTION
    11.06 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • NECK DEEP
    11.06 – Warszawa, Proxima
  • MANTICORA
    12.06 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • Natalia PRZYBYSZ MTV unplugged
    13.06 – Łódź, Wytwórnia
  • SANAH
    14.06 – Łódź, Wytwórnia
  • KULT akustik
    16.06 – Łódź, Wytwórnia
  • The STUBS + CF98 + STAY NOWHERE
    17.06 – Kraków, Hype Park
  • FOREVER AMY: A celebration of the music of Amy Winehouse   PRZENIESIONE na 2022
    16.06 – Gdańsk, Stary Maneż
    17.06 – Poznań, Tama
    18.06 – Warszawa, Progresja
    19.06 – Łódź, Wytwórnia
    20.06 – Kraków, Studio
  • SZTYWNY PAL AZJI
    18.06 – Łódź, ŁDK
  • SŁOŃ
    18.06 – Kraków, Hype Park
  • DAKHABRAKHA
    20.06 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
    21.06 – Kraków, Nowa Rezydencja
  • DOPELORD + RED SCALP + WAVS
    22.06 – Kraków, Hype Park
  • BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA 2021
    23.06 – Bielsko-Biała, Scena Rynek: Jazz Forum Talents
    23.06 – Bielsko-Biała, Scena Szyndzielnia: VOO VOO (35-lecie) oraz DAGADANA
    24.06 – Bielsko-Biała, Scena Rynek: The ISRAEL PROJECT oraz Jazz Forum Talents+goście
    24.06 – Bielsko-Biała, Plac Bolka i Lolka: MISTRAL
    24.06 – Bielsko-Biała, Scena w Hali Namiotowej pod Dębowcem: Chris BOTTI
    24.06 – Bielsko-Biała, Scena Rynek: PINK FREUD „piano forte brutto netto”
    25.06 – Bielsko-Biała, Scena Rynek: The Jakob MANTZ PROJECT oraz The ISRAEL PROJECT+goście
    25.06 – Bielsko-Biała, Plac Bolka i Lolka: Dawid BROSZCZAOWSKI
    25.06 – Bielsko-Biała, Scena w Hali Namiotowej pod Dębowcem: JLCO SEPTET with Wynton MARSALIS “The Democracy! Suite” oraz Piotr WOJTASIK ”Voices”

    26.06 – Bielsko-Biała, Scena Rynek: NENE HEROINE
    26.06 – Bielsko-Biała, Scena Rynek: REJOIN oraz The Jakob MANTZ PROJECT
    26.06 – Bielsko-Biała, Plac Bolka i Lolka: BLENDER
    26.06 – Bielsko-Biała, Scena w Hali Namiotowej pod Dębowcem: Jazz at Lincoln Center ORCHESTRA with Wynton MARSALIS oraz Piotr DAMASIEWICZ Into the Roots “Watra”
    26.06 – Bielsko-Biała, Scena Rynek: Wojciech MAZOLEWSKI „Nowy Projekt”
    27.06 – Bielsko-Biała, Scena Rynek:
    Koncert finałowy Projektu “Rondo Jazzu” + International Collective „Roundabout Jazz”
    27.06 – Bielsko-Biała, Scena w Hali Namiotowej pod Dębowcem: SOYKA Kwintet oraz
    Włodzimierz NAHORNY Trio, Sekstet + goście: Beata PRZYBYTEK, Wojciech MYRCZEK i Stanisław SOYKA oraz Joaquin SOSA
  • KARAŚ/ROGUCKI + Zuza JABŁOŃSKA
    24.06 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • HAPPYSAD
    23.06 – Kraków, Kino Kijów
  • ZACIERALIA 2021
    26.06 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • HUNTER
    27.06 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • STEEL PANTHER
    29.06 – Warszawa, Progresja
    30.06 – Kraków, Kwadrat

LIPIEC 2021

  • ŁYDKA GRUBASA
    10.07 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • LADY PANK
    17.07 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • FLOGGING MOLLY
    19.07 – Warszawa, Proxima
    20.07- Kraków, Kwadrat
  • LUXTORPEDA
    23.07 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • LADIES’ JAZZ FESTIVAL 2021
    26.07 – Wejherowo, Filharmonia – „Tribute to Maria Koterbska”: Dorota Miśkiewicz, Anna Serafińska, Beata Przybytek, Grażyna Auguścik, Monika Borzym
    27-28.07 – Gdynia, Konsulat Kultury – Finalistki Grand Prix 2021
    29.07. – Gdynia, Teatr Muzyczny – Stanisława CELIŃSKA + Reni JUSIS “Je Suis Reni”
    30.07 – Gdynia, Teatr Muzyczny – Ania DĄBROWSKA + Ladies’ Jazz śpiewa bossa novy: Krystyna Stańko, Natalia Capelik-Muianga, Kinga Hornik, Dominika Czajkowska-Ptak, Irka Zapolska
    31.07 – Gdynia, Teatr Muzyczny – Ewa Bem i Goście 50-lecie pracy artystycznej
  • TAURON NOWA MUZYKA KATOWICE
    29.07-01.08 – Katowice, Strefa Kultury
  • Agnieszka CHYLIŃSKA
    30.07 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • KAT & Roman KOSTRZEWSKI + VADER + GRUZJA + JAD + CLAIRVOYANCE
    31.07 – Warszawa, Letnia Scena Progresji

SIERPIEŃ 2021

  • SUNNATA + ARRM + INVERTED MIND
    12.08 – Kraków, Hype Park
  • SLIPKNOT + JINJER
    13.08 – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
  • ME AND THAT MAN
    13.08 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • SOBEL
    14.08 – Kraków, Hype Park
  • RAZ DWA TRZY
    20.08 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
    22.08 – Kraków, Hype Park
  • RIVERSIDE + COLLAGE + Mick MOSS
    21.08 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • MYSLOVITZ
    22.08 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • Louis TOMLINSON + ONLY THE POETS
    24.08 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • KULT
    27.08 – Kraków, Hype Park
  • INO ROCK FESTIVAL 2021: SÓLSTAFIR + EIVØR + RPWL + FRONTAL CORTEX + OBRASQI
    28.08 – Inowrocław, Teatr Letni


WRZESIEŃ 2021

  • BELZEBONG + SPACESLUG + J.D. OVERDRIVE
    02.09 – Kraków, Hype Park
  • MUNIEK
    05.09 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • SCORPION’S SONG SYMPHONIC + HURRICANE ORCHESTRA + Herman RAREBELL
    10.09 – Warszawa, Progresja
  • ILLUSION & LUXTOREPDA
    10.09 – Kraków, Hype Park
  • PUNK FEST 2021
    11.09 – Warszawa, Letnia Scena Progresji
  • Anna Maria JOPEK
    11.09 – Łódź, Wytwórnia
  • DIRE STRAITS EXPERIENCE
    12.09 – Łódź, Wytwórnia
  • PARADISE LOST + TIDES FROM NEBULA
    16.09 – Kraków, Hype Park
  • TYR + ARKONA + DALRIADA + VARANG NORD
    16.09 – Kraków, Kwadrat
    17.09 – Warszawa, Proxima
    18.09 – Poznań, U Bazyla
  • O.S.T.R. + HADES
    17.09 – Warszawa, Letnia Scena Progresji

    • Basia BULAT   PRZEŁOŻONY z 2020
      18.09 – Warszawa, BARdzo Bardzo
  • JINJER + HUMANITY’S LAST BREATH +HYPNO5E
    20.09 – Kraków, Hype Park
  • ENTER SHIKARI
    22.09 – Warszawa, Stodoła
    23.09 – Kraków, Kwadrat
  • CARBON BASED LIFEFORMS + ASURA + SYNC24
    24.09 – Warszawa, Progresja
  • TRIBULATION + BÖLZER + MOLASSESS
    30.09 – Kraków, Kwadrat


PAŹDZIERNIK 2021

  • PERCIVAL prezentuje: Wild Hunt Live z Heroes Orchestra!
    01.10 – Warszawa, Progresja
  • GAZPACHO + PURE REASON REVOLUTION
    08.10 – Warszawa, Progresja
    09.10 – Poznań, U Bazyla
  • BOND in CONCERT
    10.10 – Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury
    11.10 – Łódź, Wytwórnia
    14.10 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
    15.10 – Poznań, Aula Artist
    16.10 – Warszawa, Scena Relax

    • Anna Maria JOPEK   PRZEŁOŻONE z 2020
      11.10 – Bielsko-Biała, BCK
      12.10 – Katowice, NOSPR
  • The PINEAPPLE THIEF
    12.10 – Warszawa, Stodoła
    14.10 – Kraków, Studio
  • DEEP PURPLE  + JEFFERSON STARSHIP
    13.10 – Łódź, Atlas Arena
  • ALL THEM WITCHES + SLIFT
    14.10 – Warszawa, Progresja
  • SAMAEL + DIABOLICAL
    16.10 – Kraków, Kwadrat
  • BEHEMOTH + ARCH ENEMY
    17.10 – Katowice, MCK
  • POWERWOLF
    18.10 – Katowice, MCK
  • WOLVES IN THE THRONE ROOM + BLOOD INCANTATION + STYGIAN BOUGHT (BELL WITCH & AERIAL RUIN)
    19.10 – Warszawa, Proxima
    20.10 – Kraków, Kwadrat
  • KORPIKLAANI + EQULIBRIUM + NYTT LAND + JONNE
    19.10 – Kraków, Hype Park
    20.10 – Warszawa, Progresja
  • BOND in CONCERT
    21.10 – Łódź, Wytwórnia
  • PERTURBATOR + HEALTH + AUTHOR & PUNISHER
    21.10 – Warszawa, Progresja
  • SLOW READER CLUB
    23.10 – Warszawa, Stodoła
  • TARJA
    26.10 – Kraków, Studio
    27.10 – Wrocław, A2
  • NEW MODEL ARMY
    26.10 – Warszawa, Proxima
    27.10 – Kraków, Kwadrat
  • BIFFY CLYRO
    26.10 – Warszawa, Stodoła

    • FAUN   PRZEŁOŻONE z 2020
      29.10 – Warszawa, Proxima
      30.10 – Kraków, Kwadrat
  • Daria ZAWIAŁOW
    30.10 – Łódź, Wytwórnia
  • KULT
    31.10 – Łódź, Wytwórnia
  • Kamil BEDNAREK
    31.10 – Warszawa, Progresja


LISTOPAD 2021

  • LARKIN POE
    02.11 – Warszawa, Proxima
    03.11 – Kraków, Kwadrat

    • EIVØR   PRZEŁOŻONE z 2020
      02.11 – Gdańsk, B90
      03.11 – Warszawa, Proxima
      04.11 – Wrocław, Akademia
  • Kamil BEDNAREK
    05.11 – Łódź, Wytwórnia
  • Alanis MORISSETTE
    06.11 – Warszawa, Hala Expo XXI
  • BRASS AGAINST
    06.11 – Warszawa, Proxima
  • SEPULTURA + SACRED REICH + CROWBAR
    09.11 – Wrocław, A2
  • The STRANGLERS
    09.11 – Warszawa, Stodoła
    11.11 – Wrocław, A2
  • ROYAL REPUBLIC
    10.11 – Kraków, Kwadrat
    12.11 – Warszawa, Proxima
  • SIMPLY RED
    11.11 – Łódź, Atlas Arena
  • Tom ROSENTHAL
    12.11 – Warszawa, Progresja

    • The DEAD SOUTH
      12.11 – Kraków, Studio
      13.11 – Warszawa, Palladium
      14.11 – Gdańsk, Stary Maneż
      15.11 – Wrocław, A2
  • VANDENBERG
    13.11 – Warszawa, Proxima
  • OTAVA YO
    16.11 – Kraków, Kwadrat
    17.11 – Warszawa, Progresja
  • Bartek KRÓLIK
    19.11 – Warszawa, Progresja
  • BORKNAGAR + SAOR + CAN BARDD
    20.11 – Warszawa, Hydrozagadka
    21.11 – Kraków, Kwadrat
  • GHOSTEMANE
    23.11 – Warszawa, Progresja
  • DORO
    24.11 – Warszawa, Proxima
  • Martin BARRE
    24.11 – Bielsko-Biała, BCK
    25.11 – Warszawa, Progresja
  • LAMB OF GOD + KREATOR + POWER TRIP
    25.11 – Warszawa, Stodoła
  • IGORRR +Otto Von SCHIRACH + DRUMCORPS
    26.11 – Warszawa, Progresja
  • NIGHTWISH + AMORPHIS + TURMION KÄTILÖT
    28.11 – Gliwice, Arena Gliwice

    • Jerome ‘ROME’ REUTER
      28.11 – Wrocław, Akademia
      29.11 – Warszawa, Hydrozagadka
      30.11 – Kraków, Zaścianek
  • Formidable AZNAVOUR
    30.11 – Wrocław, Impart


GRUDZIEŃ 2021

  • Formidable AZNAVOUR
    01.12 – Szczecin, Filharmonia
    02.12 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
    03.12 – Łódź, Wytwórnia
    04.12 – Warszawa, Scena Relax
  • MODESELEKTOR
    03.12 – Warszawa, Progresja
  • Krzysztof CUGOWSKI z Zespołem Mistrzów
    05.12 – Łódź, Wytwórnia

    • Beth HART
      06.12 – Katowice, Spodek   DODATKOWY KONCERT
      07.12 – Warszawa, Torwar   PRZEŁOŻONY z 2020
  • FINNTROLL + SKÁLMÖLD + ATAVISTIA
    09.12 – Warszawa, Proxima
    10.12 – Kraków, Kwadrat
  • ARCHGOAT + WHOREDOM RIFE + THEOTOXIN
    12.12 – Kraków, Kwadrat
  • TRIVIUM + HEAVEN SHALL BURN + TESSERACT + FIT FOR AN AUTOPSY
    13.12 – Warszawa, Stodoła
  • SOEN
    14.12 – Wrocław, Pralnia
  • BEAST IN BLACK + MISTER MISERY
    14.12 – Kraków, Studio
  • NITZER EBB + LIEBKNECHT
    21.12 – Warszawa, Progresja
  • MAJESTICA
    23.12 – Kraków, Kwadrat