Wygraj wejściówkę na koncert Sum 41 [KONKURS – WYNIKI]

Kanadyjski zespół Sum 41 wystąpi 3 października 2022 (poniedziałek) w Warszawie w Hali Expo XXI. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na koncert. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie oficjalnego wydarzenia agencji Live Nation.

Jak wygrać wejściówkę na koncert Sum 41?

Aby wygrać podwójną wejściówkę, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie, ilu aktualnych członków grupy wzięło udział w nagraniu debiutanckiej płyty na przełomie 2000 i 2001 roku oraz podać ich nazwiska.

Nie wymagaliśmy, aby polubić nasz profil na Facebooku, ale jeśli ktoś to zrobił, to zwiększył swoją szansę w losowaniu, bo poprawnych odpowiedzi było oczywiście znacznie więcej niż mieliśmy wejściówek (choć były też błędne, a w niektórych zabrakło klauzuli przetwarzania danych). Na odpowiedzi czekaliśmy do 2 października do godz. 12:00, wówczas przy pomocy generatora liczb losowych wylosowaliśmy, kto będzie mógł odebrać wejściówki przed koncertem.

Podwójną wejściówkę na koncert grupy Sum 41 wylosowali:
⇒ Michał A.
⇒ Adam R.
W sprawie odbioru wejściówek ze zwycięzcami wkrótce skontaktujemy się mailowo.

PS. Poprawna odpowiedź to 3, a muzykami, o których pytaliśmy, są: Dave Baksh, Jason McCaslin i Deryck Whibley (kolejność oczywiście nie miała znaczenia).

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
  2. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów). Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  3. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwycięzców przez partnera w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu Sum 41 opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.