Wygraj wejściówkę na koncert grupy IRA [KONKURS-WYNIKI]

IRA wystąpi w marcu i kwietniu w 9 klubach w ramach jubileuszowej trasy z okazji 35-lecia zespołu. W związku z tymi wydarzeniami, dzięki uprzejmości agencji Good Taste Production przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na koncerty w 4 2 miastach (Kraków – 2.04, Lublin – 13.04, Bydgoszcz – 21.04, Łódź – 22.04). Szczegóły dotyczące trasy koncertowej można znaleźć w naszym serwisie tutaj.

Jak wygrać wejściówkę na koncert grupy IRA?

Aby wygrać podwójną wejściówkę na jeden z koncertów Iry, wystarczy przesłać ulubiony cytat z piosenki zespołu wraz z informacją, kto jest autorem tekstu.

Prosiliśmy o polubienie naszego profilu na Facebooku oraz udostępnienie publicznego postu o konkursie na swoim profilu (oczywiście, o ile posiadacie własne konto na FB). Odpowiedzi należało wysyłać na adres konkurs@muzycznahiperprzestrzen.pl (z tematem IRA – wybrane miasto).

Konkurs IRA-Łódź rozstrzygnięty – podwójna wejściówka wędruje do Mai L. za cytat

A każdy chciał tu przecież normalnie żyćMimo wszystkoBez tej paranoi po prostu żyćMimo wszystko

Konkurs IRA-Lublin rozstrzygnięty – podwójna wejściówka wędruje do Moniki J. za cytat

 A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice,
miotając gromy, odbiera życie,
ten mój Bóg sam się we mnie zatraca,
bo gdy mnie widzi oczy odwraca

Konkurs IRA-Kraków rozstrzygnięty – podwójna wejściówka wędruje do Karoliny S. za cytat

Ławice planet porwą nas
Zatopią w oceanie
I nie zostanie ślad

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis Muzyczna Hiperprzestrzeń.
  2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. W losowaniu wezmą udział jedynie zgłoszenia tych osób, które przyślą poprawną odpowiedź 1 raz (nie będziemy honorować odpowiedzi tych samych nadawców wysłane z różnych adresów mailowych).
  3. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń. Dane nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu IRA opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałam/em się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.