Wygraj wejściówkę na koncert P!NK [KONKURS – WYNIKI]

P!NK wystąpi 16 lipca 2023 (niedziela) na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach trasy Summer Carnival 2023. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na koncert. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć w naszym serwisie tu.

Jak wygrać wejściówkę na koncert P!NK?

Aby wygrać wejściówkę, należało odpowiedzieć na 2 pytania związane z karierą artystki:
1. Z bohaterem jakiego filmu wiąże się pseudonim wokalistki? – poprawna odpowiedź to “Wściekłe psy” (2001, ang. Reservoir Dogs, reż. Quentin Tarantino), film, którego jednym z bohaterów był Mr Pink, grany przez Steve’a Buscemiego;
2. Tytuł której płyty jest stylizowany podobnie jak jej pseudonim? – poprawna odpowiedź to M!ssundaztood czyli druga płyta studyjna P!NK wydana przez 2001 roku.

Prosiliśmy też o polubienie naszego profilu na Facebooku oraz udostępnienie publicznego postu o konkursie na swoim profilu (oczywiście, o ile posiadacie własne konto na FB). Na odpowiedzi czekaliśmy do 28 lutego do godz. 23:59, a dziś komisyjnie wylosowaliśmy, kto będzie mógł odebrać wejściówki przed koncertem.

Wejściówki na koncert P!NK wylosowali:
⇒ Natalia C.
⇒ Paweł R.
W sprawie odbioru wejściówek ze zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce mailowo.

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis Muzyczna Hiperprzestrzeń.
  2. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. W losowaniu wezmą udział jedynie zgłoszenia osób, które przyślą poprawną odpowiedź 1 raz (co oznacza, że nie będziemy honorować zgłoszeń tych samych osób z różnych adresów mailowych).
  3. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów) w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody. Dane nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu P!NK opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.