Wygraj wejściówkę na koncert City And Colour [KONKURS – WYNIKI]

Grupa City And Colour wystąpi 21 października 2023 (sobota) w warszawskim klubie Proxima. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na koncert (o którym przeczytacie tu na stronie organizatora).

Jak wygrać wejściówkę?

Aby wygrać wejściówkę, należało wymienić co najmniej dwa inne muzyczne projekty (nie licząc Alexisonfire), w które był zaangażowany Dallas Green. Poprawne odpowiedzi wzięły udział w losowaniu podwójnych wejściówek.

Podwójne wejściówki otrzymają:

⇒ Beata B.
⇒ Filip P.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis Muzyczna Hiperprzestrzeń.
  2. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. W losowaniu wezmą udział jedynie zgłoszenia osób, które przyślą odpowiedź tylko 1 raz. Oznacza to, że nie będziemy honorować zgłoszeń tych samych osób z różnych adresów mailowych.
  3. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów) w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody. Dane nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia konkursu opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałam/em się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.