Morgan James – zapowiedź

Morgan James w Warszawie

MORGAN JAMES wyrusza w europejską trasę koncertową! Z radością informujemy, że artystka odwiedzi również Warszawę.

MORGAN JAMES to pochodząca z Nowego Jorku piosenkarka soulowa i kabaretowa oraz autorka tekstów. Absolwentka prestiżowej szkoły Julliard szybko zaistniała na nowojorskiej scenie występując na Broadwayu w takich hitach jak Godspell czy Motown: The Musical. Na swojej debiutanckiej płycie Hunter wydanej w 2014 roku przez Epic Records, czaruje pełnym energii głosem w klimacie swingu. Album wypełniony jest osobistymi i pełnymi charyzmy utworami autorskimi, a także zawiera nowe wersje starych przebojów.

Jednym z nich jest utwór Prince‘a, który osobiście nalegał, aby Morgan wydała tę piosenkę.

Od wydania płyty Hunter klipy Morgan zyskały ponad 75 milionów wyświetleń i liczba ta stale rośnie! Koncertowała również z doskonale znany polskiej publiczności i okrzykniętym muzyczną sensacją, zespołem Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox. W kwietniu 2017 roku miała miejsce premiera drugiego albumu tej utalentowanej artystki – Reckless Abandon – na której znalazło się 12 całkowicie nowych utworów lokujących się na pograniczu soulu i R’n’B.

Koncert odbędzie się 14 grudnia 2017 na scenie Open Stage klubu Stodoła w Warszawie. Szczegółowe informacje o koncercie można znaleźć również na FB –  strona wydarzenia. Bilety dostępne na: LiveNation.pl i stodola.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.