Wygraj wejściówkę na koncert 50 Centa [KONKURS – WYNIKI]

50 Cent wystąpi 26 października 2022 (środa) w Krakowie w Tauron Arenie. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na koncert. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie oficjalnego wydarzenia na FB.

Jak wygrać wejściówkę na koncert 50 Centa?

Aby wygrać podwójną wejściówkę, wystarczyło wskazać Waszą ulubioną parę rymów autorstwa 50 Centa i napisać, z jakiego utworu pochodzi.

Nie wymagaliśmy, aby polubić nasz profil na Facebooku, ale jeśli ktoś to zrobił, to zwiększyłby swoją szansę w losowaniu, gdyby jury konkursowe za najbardziej interesujący wybór uznało rymy wskazane przez więcej osób niż mamy wejściówek. Na odpowiedzi czekaliśmy do 23 października do godz. 23:59, a dziś rano komisyjnie wybraliśmy, kto będzie mógł odebrać wejściówki przed koncertem.

Podwójną wejściówkę na koncert 50 Centa zdobyli:
⇒ Konrad K.
⇒ Wojciech K.
W sprawie odbioru wejściówek ze zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce mailowo.

Nasze typy “wyjęte” Waszych cytatów z 50 Centa to:

God’s a seamstress who tailor fitted my pain

You know row, row your boat, your blood forms a stream

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
  2. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów). Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  3. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwycięzców przez partnera w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu 50 Cent opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.