The World of Michael Jackson

Czołowi polscy wokaliści, kilkudziesięciu muzyków na jednej scenie, ceniony aranżer i genialne przeboje w brawurowych wykonaniach. „The World of Michael Jackson” to koncert, podczas którego największe utwory króla popu zabrzmią w interpretacjach: Natalii Kukulskiej, Kuby Badacha, Kasi Moś i Nicka Sincklera. Artystom na scenie poznańskiej Sali Ziemi towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Jacka Piskorza, sekcja dęta oraz Chór Akademicki UAM przygotowany przez Beatę Bielską.

Muzyczna produkcja ku pamięci legendy wszech czasów – Michaela Jacksona powraca w zupełnie wyjątkowej odsłonie. Podczas koncertu „The World of Michael Jackson” fani usłyszą kultowe utwory ikony popkultury w wykonaniu znakomitych twórców, od lat wyznaczających trendy, kształtujących muzyczne gusta i kierunki rozwoju rodzimej sceny.

Artyści zmierzą się z największymi przebojami w historii muzyki rozrywkowej: „Earth Song”, „Black or White”, „Heal the World”, „Another Part of Me”, „Love Never Felt So Good”. W repertuarze koncertu nie zabraknie też hitów nuconych na całym świecie przez kolejne pokolenia melomanów, w tym m.in. „The Way You Make Me Feel”, „Dirty Diana” i „Man in the Mirror”.

Kierownictwo muzyczne nad projektem „The World of Michael Jackson” objął Jacek Piskorz – ceniony producent i aranżer. Muzyków wokalnie wspierać będą również: Ola Nowak, Kasia Rościńska i Maciek Starnawski.

Artystyczny kunszt, bogactwo brzmień, niezwykłe aranżacje i niezapomniane, nierzadko wzruszające i pełne emocji wykonania utworów, które zna i śpiewa cały świat, z pewnością docenią fani muzyki na najwyższym poziomie.

The World of Michael Jackson: Kukulska / Badach / Moś / Sinckler
18 lutego 2023 roku (sobota), godz. 20.30
Sala Ziemi Poznań Congress Center, ul. Głogowska 14, Poznań

Wydarzenie na FB – https://www.facebook.com/events/882069053160885

Bilety w cenach: miejsca stojące – 129 zł (pula I), 159 zł (pula II), 189 zł (pula III); miejsca siedzące – 199 zł (strefa A), 169 zł (strefa B). Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

______

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Autorka tekstów i współautorka muzyki. Swoją muzyczną drogę rozpoczęła już w wieku 7 lat. Nagrane wówczas albumy „Natalia” oraz „Bajki Natalki” sprzedały się w ponad dwóch milionach egzemplarzy, a Natalii przyznano pierwszą platynową płytę w historii polskiej fonografii. U boku Natalii występują wybitni muzycy, a jej koncerty to do perfekcji dopracowana gra dźwięków i świateł. Jako pierwsza wokalistka z Polski wystąpiła podczas Świątecznej Gali w Watykanie Natale in Vaticano u boku takich gwiazd jak Lauryn Hill czy Ronan Keating. Albumy artystki wielokrotnie zyskiwały status złotej, platynowej, a nawet multiplatynowej płyty. W 2020 r. Natalia wydała płytę „Czułe struny”, która została okrzyknięta największą artystyczną produkcją na rodzimym rynku fonograficznym i wydarzeniem bez precedensu na świecie.

Kuba Badach jest kompozytorem, wokalistą, aranżerem, producentem muzycznym. Dwukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole Poluzjanci. Od 1999 r. występuje w zespole Bernarda Maselego The Globetrotters. W ciągu swej wieloletniej działalności artystycznej miał zaszczyt współpracować z czołowymi postaciami polskiej sceny, takimi jak: Ewa Bem, Robert Janson, Kayah, Grażyna Łobaszewska, Katarzyna Gaertner, Adam Sztaba, Mietek Szcześniak i wielu innych.

Kasia Moś, reprezentantka Polski w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji (2017 r.) ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracowała z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja wg Świętego Marka”. Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”.

Wokalistka ma na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2015 r. wydała swój debiutancki album „INSPINATION”. W 2018 r. nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym Kasia gościnnie zaśpiewała kilka utworów. 21.05.2021 r. odbyła się premiera płyty z orkiestrą AUKSO „MONIUSZKO200”. Album składa się z CD + DVD w wersji koncertowej z sali NOSPR w Katowicach. Są to nowe interpretacje utworów Stanisława Moniuszki we współczesnych aranżacjach. Na rynku jest już dostępna najnowsza płyta Kasi Moś z utworami „Karin Stanek” w zupełnie nowych nieoczywistych, nowoczesnych klubowy aranżacjach.

Nick Sinckler – jego artystyczna przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami reprezentującymi gatunek soul & R’n’B. Polskiej publiczności dał się poznać uczestnicząc w znanym telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd, gdzie dotarł do finału. Tuż po programie, Nick wydał singiel Feel This Love – to jego głos słyszymy w intro w popularnym programie muzycznym The Voice of Poland. Nick tworzy muzykę, uczestniczy w wielu artystycznych projektach i współpracuje z wieloma polskimi muzykami: Kayah, Natalią Kukulską, T-Love, Blue Cafe, Wet Fingers, Gromee czy DJ Inox. W 2021 r. wraz z Kayah wydał nowy singiel „Kochaj różnym być”, którego podsumowaniem była wspólna trasa klubowa w największych polskich miastach. Obecnie artysta przygotowuje się do wydania kolejnego albumu. którego premiera już wiosną 2023 r.

Regulamin wydarzenia: www.goodtaste.pl/regulamin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.