Wygraj bilet na koncert Natalii Przybysz [KONKURS – WYNIKI]

Natalia Przybysz wystąpi w grudniu i styczniu w kilkunastu miastach w ramach trasy Serce Spokojne Tour. W związku z tymi wydarzeniami przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na koncerty w 3 miastach (Katowice – 7.12, Rzeszów – 16.01, Kielce – 21.01). Szczegóły dotyczące trasy koncertowej można znaleźć w naszym serwisie tutaj.

Jak wygrać wejściówkę na koncert Natalii Przybysz?

Aby wygrać podwójną wejściówkę na jeden z koncertów Natalii Przybysz, wystarczy odpowiedzieć na pytanie – które piosenki na płycie  Zaczynam się od miłości (z niezaśpiewanymi tekstami Kory), są autorskim dziełem Natalii?

Nie wymagamy, aby polubić nasz profil na Facebooku, ale jeśli ktoś to zrobi, to zwiększy swoją szansę w losowaniu, jeśli poprawnych odpowiedzi będzie więcej niż mamy wejściówek. Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@muzycznahiperprzestrzen.pl (z tematem Natalia Przybyszwybrane miasto):
– do 2 grudnia do godz. 23:59, jeśli chcecie wybrać się na koncert Katowicach – konkurs rozstrzygnięty 🙂
– do 2 grudnia 13 stycznia do godz. 23:59, jeśli chcecie wybrać się na koncert w Rzeszowie lub Kielcach koncerty odwołane

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
  2. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów). Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  3. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwycięzców przez partnera w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu Natalia Przybysz opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.