Niall Horan ogłasza “The Show” Live On Tour 2024!

Światowej sławy artysta, Niall Horan ogłosił dziś „THE SHOW” LIVE ON TOUR 2024 – swoją największą jak dotąd trasę koncertową i pierwszą solową od czasu Flicker World Tour w 2018 roku. Podczas trasy, Horan będzie wykonywał utwory ze swoich wszystkich trzech albumów, w tym The Show, który zostanie wydany przez Capitol Records 9 czerwca 2023 r. Światowa trasa koncertowa rozpocznie się 21 lutego 2024 r. w Belfaście w Wielkiej Brytanii w SSE Arena.

Północnoamerykańska część trasy, wyprodukowana przez Live Nation, rozpocznie się 29 maja 2024 r. w Hard Rock Live w Hollywood na Florydzie i obejmie występy w Bridgestone Arena w Nashville (3 czerwca), Madison Square Garden w Nowym Jorku (14 czerwca) i The Kia Forum w Inglewood w Kalifornii (27 lipca).

Przygotowując się do podzielenia się swoim najbardziej osobistym materiałem w swojej karierze, Horan jest szczególnie spragniony powrotu na scenę. W dniu premiery Horan wystąpi w Nowym Jorku w ramach Citi Summer Concert Series w Today Show. Tego lata będzie także występował na festiwalach na całym świecie, w tym na Boston Calling.

Nie ma nic lepszego niż obserwowanie, jak tłum śpiewa do ciebie z tymi wszystkimi emocjami na twarzach i wiedząc, że łączą piosenkę z czymś znaczącym w ich własnym życiu.

– mówi Niall Horan –

Dla mnie to zawsze najwspanialsza rzecz, jaka może wyniknąć z pisania piosenek.

Pochodzący z Mullingar w Irlandii Horan sprzedał ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował na całym świecie jako członek kultowego One Direction. Jego pełnowymiarowy solowy debiut Flicker wszedł na 1. miejsce listy Billboard 200 w październiku 2017 roku. Na płycie znalazły się utwory: Slow Hands, który trzykrotnie pokrył się platyną i dwukrotnie platynowy This Town. Album znalazł się w pierwszej dziesiątce w 20 krajach. Z łączną globalną liczbą streamów przekraczającą osiem miliardów, Flicker zdobył platynę w pięciu krajach (w tym w USA) i złoto w kolejnych siedmiu. Heartbreak Weather ukazał się w 2020 roku i znalazł się na szczycie listy U.K.’s Official Albums oraz zestawienia Billboard’s Top Album Sales.

Wydarzenie na FB

https://www.facebook.com/events/1334555460740459

Bilety
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 01 czerwca o godzinie 10:00. Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 02 czerwca na LiveNation.pl o godzinie 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.