Wygraj karnet na 16. Letnią Akademię Jazzu [KONKURS – WYNIKI]

11 lipca 2023 w łódzkiej Wytwórni rozpoczyna się 16. edycja Letniej Akademii Jazzu. Festiwal potrwa do 31 sierpnia i w jego ramach odbędzie się 11 koncertów w różnych terminach. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były karnety na wszystkie koncerty. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć w naszym serwisie tu.

Jak wygrać karnet na 16. Letnią Akademię Jazzu w Łodzi?

Aby wygrać karnet, należało napisać (wraz z krótkim uzasadnieniem), który z dotychczasowych koncertów Letniej Akademii Jazzu najbardziej Wam zapadł w pamięć i/lub na który koncert tegorocznej edycji LAJ najbardziej czekacie. Najbardziej interesujące odpowiedzi wzięły udział w losowaniu karnetów.

Prosiliśmy również o polubienie naszego profilu na Facebooku oraz udostępnienie publicznego postu o konkursie na swoim profilu (oczywiście, o ile posiadacie własne konto na FB). Na odpowiedzi czekaliśmy do 10 lipca, a dziś wylosowaliśmy, kto będzie mógł odebrać karnety przed pierwszym koncertem, o czym poinformujemy mailowo…

Karnety na 16. Letnią Akademię Jazzu trafią do:

⇒ Krzysztof K.
⇒ Paweł R.
⇒ Marek R.

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis Muzyczna Hiperprzestrzeń.
  2. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. W losowaniu wezmą udział jedynie zgłoszenia osób, które przyślą odpowiedź tylko 1 raz. Oznacza to, że nie będziemy honorować zgłoszeń tych samych osób z różnych adresów mailowych).
  3. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów) w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody. Dane nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia konkursu Letnia Akademia Jazzu opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałam/em się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.