Wygraj wejściówkę na koncert Poets Of The Fall [KONKURS – WYNIKI]

Fińska grupa Poets Of The Fall wystąpi 4 września 2023 (poniedziałek) w Warszawie w ramach jubileuszowej trasy z okazji 20-lecia. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki do klubu Proxima. Szczegółowe informacje o koncercie znajdziecie tu.

Jak wygrać wejściówkę?

Aby wygrać wejściówkę, należało wskazać co najmniej jedną piosenkę Poets Of The Fall, która znalazła się w ścieżce dźwiękowej gry video oraz tytuł tej gry, z pominięciem oczywistej pary Late Goodbye i “Max Payne 2: The Fall of Max Payne”. Poprawne odpowiedzi wzięły udział w losowaniu podwójnych wejściówek.

Podwójne wejściówki na koncert Poets Of The Fall trafią do:

⇒ Małgorzaty K.
⇒ Marty B.

Ze zwyciężczyniami wkrótce skontaktujemy się mailowo…

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis Muzyczna Hiperprzestrzeń.
  2. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. W losowaniu wezmą udział jedynie zgłoszenia osób, które przyślą odpowiedź tylko 1 raz (co oznacza, że nie będziemy honorować zgłoszeń tych samych osób z różnych adresów mailowych).
  3. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie potrzeby na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów) w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody. Dane nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia konkursu opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałam/em się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.