Hans Zimmer w Polsce

Hans Zimmer to najbardziej utytułowany kompozytor muzyki filmowej. Człowiek, którego nazwisko zna każdy miłośnik kina i muzyki. Zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oskara i Złotych Globów. O współpracy z nim marzą najwięksi producenci i reżyserzy. Autor ponad stu ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych produkcji filmowych, które łącznie zarobiły ponad 24 miliardy dolarów. W 2017 roku Hans Zimmer wraca z koncertami do Europy! W Polsce będzie można go zobaczyć w trzech miastach – w Gdańsku, Łodzi i Krakowie.

Hans Zimmer wystąpi w towarzystwie orkiestry, chóru oraz 15-osobowego zespołu, z którym tworzy muzykę do najpopularniejszych produkcji. Ostatnio można ją usłyszeć w podbijającym Wielką Brytanie serialu The Crown oraz Planet Earth II emitowanym w BBC1.

Hans Zimmer Live on Tour to trasa prezentująca kilka dekad najpopularniejszej muzyki filmowej. To wielowarstwowe przeżycie, którego nie można przegapić! W 2017 roku kompozytor odwiedzi jeszcze więcej miast, rozpoczął koncertami na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, pojawił się w Australii i Nowej Zelandii, aż w końcu dotarł do Europy, a niebawem pojawi się w trzech miastach w Polsce.

Koncerty Hansa Zimmera w maju 2017 zaprezentują przekrój jego twórczości. Kompozytor zdradza co będziemy mogli usłyszeć, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej przygotować się do celebrowania na żywo najpiękniejszej muzyki filmowej. Tegoroczny Hans Zimmer Live On Tour jest podzielony na dwie części: pierwsza będzie zawierać klasyczne i wszystkim znane partytury z filmów takich jak Gladiator, Król Lew, Piraci z Karaibów, Kod Da Vinci, Interstellar, a druga – odświeżone wersje znanych przebojów m. in. z trylogii Mroczny Rycerz czy największe przeboje z filmu Incepcja. W tej drugiej części obok Zimmera na scenie pojawią się goście specjalni czyli wybitni artyści ze świata muzyki rozrywkowej.

Jestem bardzo podekscytowany, że moi utalentowani przyjaciele dołączą do mnie podczas nadchodzącej trasy, aby widzowie przeżyli koncert, jakiego nigdy wcześniej nie mieli okazji doświadczyć – powiedział Zimmer.

Hans to geniusz naszych czasów, który swoją niesamowitą muzyką zachwyca miliony osób na całym świecie. W końcu zaprezentuje na żywo kolekcję swoich najpopularniejszych utworów. – dodał Harvey Goldsmith, promotor i jednocześnie wielki przyjaciel Zimmera.

26.05.2017 – Gdańsk, Ergo Arena – wydarzenie na FB
28.05.2017 – Łódź, Atlas Arena – wydarzenie na FB
30.052017 – Kraków, Tauron Arena – wydarzenie na FB
Więcej informacji na www.jvsgroup.pl lub JVS Group PL (profil na FB).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.