Wygraj bilety na koncert Slipknot [KONKURS – WYNIKI]

Grupa Slipknot wystąpi 6 lutego 2020 (czwartek) w Atlas Arenie w Łodzi. Gościem specjalnym będzie zespół Behemoth. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są dwa pojedyncze bilety na ten koncert.

Wygraj bilet na łódzki koncert Slipknot

Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć w naszym kalendarium oraz na stronie wydarzenia na FB.

Aby wygrać bilet, wystarczyło w udostępnionym formularzu wpisać tytuły ulubionych płyt zespołów Slipknot i Behemoth, wskazać 5 najlepszych albumów wydanych w 2019 roku oraz polubić nasz profil na Facebooku. Na zgłoszenia czekaliśmy do środy (22 stycznia br.) do godziny 21:00. Po upływie tego terminu wylosowaliśmy zwycięzców, z którymi skontaktujemy się mailowo w sprawie odbioru biletów.

Bilety na koncert Slipknot wylosowali:
◊ Adam S.
◊ Konrad K.

Wyniki głosowania uczestników konkursu:
– ulubiona płyta grupy Slipknot – Iowa (2001)
– ulubiona płyta grupy Behemoth – ex aequo The Satanist (2014) i Evangelion (2009)
– najlepsze płyty roku 2019 – ex aequo Tool Fear Innoculum i Rammstein Rammstein, dalej Slipknot We Are Not Your Kind, Korn The Nothing, Mgła Age Of Excuse, Alcest Spiritual Instinct, Nick Cave & The Bad Seeds Ghosteen, Opeth In Cauda Venenum, Soen Lotus, Tides From Nebula From Voodoo To Zen.

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
  2. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów). Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  3. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwycięzców przez partnera w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie należy dodatkowo wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu Slipknot opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.