Wygraj wejściówkę na koncert Jade Bird/The Score [KONKURS – WYNIKI]

W tym roku luty ma 29 dni. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest podwójna wejściówka na jeden z koncertów – Jade Bird w warszawskiej Hydrozagadce (29 lutego) albo The Score w warszawskiej Proximie (1 marca).

Szczegóły dotyczące imprez można znaleźć w naszym kalendarzu oraz na stronie wydarzeń na FB:
– Jade Bird – https://www.facebook.com/events/317546355608642/
– The Score – https://www.facebook.com/events/1487182438097940/

Aby wygrać bilet, wystarczyło w udostępnionym formularzu napisać, na który koncert chcielibyście się wybrać i dlaczego, wskazując jednocześnie tytuł ulubionej płyty Jade Bird albo The Score, oraz polubić nasz profil na Facebooku. Na zgłoszenia czekaliśmy do piątku (28 lutego br.) do godziny 21:00. Po upływie tego terminu wybraliśmy zwycięzcę, z którym skontaktujemy się mailowo w sprawie odbioru wejściówki.

Podwójna wejściówka na koncert Jade Bird powędruje do:
◊ Anny R.

Ulubiony album uczestników konkursu to debiutancki i oczywiście jedyny album Jade Bird zatytułowany Jade Bird wydany w 2019 roku.

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
  2. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów). Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  3. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwycięzców przez partnera w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie należy dodatkowo wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu Jade Bird/The Score opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.