Wygraj wejściówkę na koncert Nothing But Thieves [KONKURS – WYNIKI]

Brytyjski zespół Nothing But Thieves wystąpi 7 kwietnia 2022 (czwartek) w Warszawie na hali EXPO XXI. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na koncert. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć w naszym kalendarium oraz na stronie wydarzenia na FB.

Jak zdobyć podwójne zaproszenie na koncert NBT?

Aby wygrać wejściówkę, wystarczyło napisać, ile lat mają razem wszyscy członkowie Nothing But Thieves oraz wskazać swoją ulubioną płytę grupy. Nie wymagaliśmy, aby polubić nasz profil na Facebooku, ale ucieszyłby nas taki gest 🙂 Na odpowiedzi mailowe czekaliśmy do 5 kwietnia włącznie. Ponieważ osób, które spełniły wszystkie wymagania było kilka, musieliśmy wylosować, która z nich będzie mogła odebrać wejściówkę w kasie hali EXPO XXI przed koncertem.

Podwójną wejściówkę na koncert Nothing But Thieves wylosowała:
⇒ Marta K.
W sprawie odbioru wejściówki ze zwyciężczynią wkrótce skontaktujemy się mailowo.

Wyniki głosowania uczestników konkursu:
– ulubiona płyta grupy Nothing But Thieves – Moral Panic z 2020 roku (o włos przed Broken Machine z 2017).

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
  2. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów). Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  3. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwycięzców przez partnera w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu Nothing But Thieves opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.