Wygraj wejściówkę na koncert Toma Odella [KONKURS-WYNIKI]

Tom Odell wystąpi 25 czerwca 2022 (sobota) w Warszawie na Letniej Scenie Progresji. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na koncert. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć w naszym kalendarium oraz na stronie wydarzenia na FB.

Jak wygrać wejściówkę na koncert Toma Odella?

Aby wygrać podwójną wejściówkę, nie wystarczyło wskazać ulubioną płytę Toma Odella. Należało podać co najmniej jeden rok urodzenia dwóch artystów, z którymi Tom Odell bywa porównywany bądź wymienia ich wśród swoich inspiracji. Chodziło o lata 1947 oraz 1949.

Nie wymagaliśmy, aby polubić nasz profil na Facebooku, ale jeśli ktoś to zrobił, to zwiększył swoją szansę w losowaniu, bo poprawnych odpowiedzi było znacznie więcej niż wejściówek. Na odpowiedzi czekaliśmy do 24 czerwca do godz. 23:59, a równo o północy wylosowaliśmy, kto będzie mógł odebrać wejściówki przed Letnią Sceną Progresji przed koncertem.

Podwójną wejściówkę na koncert Toma Odella wylosowali:
⇒ Beata B.
⇒ Filip P.
W sprawie odbioru wejściówek ze zwycięzcami wkrótce skontaktujemy się mailowo.

Uczestnicy konkursu – w znaczącej większości – za ulubioną płytę Toma Odella uznali Long Way Down (2013).

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
  2. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów). Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  3. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwycięzców przez partnera w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu Tom Odell opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.