Wygraj wejściówkę na koncert Cari Cari [KONKURS – WYNIKI]

Austriacki duet Cari Cari wystąpi 12 grudnia 2022 (poniedziałek) w Warszawie w Hydrozagadce. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie oficjalnego wydarzenia na FB.

Jak wygrać wejściówkę na koncert Cari Cari?

Aby wygrać podwójną wejściówkę, wystarczyło napisać, w jakich kolorach ukazały się na winylach dwie długogrające płyty Cari Cari.

Poprawna odpowiedź brzmi: pomarańczowy (Anaana) i niebieski (Welcome To Kookoo Island).

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
  2. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów). Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  3. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwycięzców przez partnera w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu Cari Cari opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.