Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox w Polsce

SCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX
NA CZTERECH KONCERTACH W POLSCE W RAMACH

„Life In The Past Lane Tour”

12.10.2023 – GDAŃSK – STARY MANEŻ
13.10.2023 – POZNAŃ – KLUB MUZYCZNY B17
14.10.2023 – WARSZAWA – KLUB STODOŁA
15.10.2023 – KRAKÓW – KLUB STUDIO

Pop-jazzowa sensacja prosto z Nowego Yorku – Postmodern Jukebox powraca do UK i Europy z innowacyjną interpretacją klasycznych hitów.

Lata mijają, a trendy ciągle się zmieniają, ale niczym Jaguar XK-E rocznik 1961 – hity z przeszłości są coraz bardziej doceniane, właśnie po czasie. Niezależnie czy jesteś pasjonatem winyli, czy fanem TikToka – dołącz do niezapomnianej podróży po stuleciu ponadczasowej muzyki.

Scott Bradlee

Trasa koncertowa Postmodern Jukebox – “Life In The Past Lane” jest celebracją największych utworów XX wieku, wraz z połączeniem rozpoznawalnych hitów z obecnej ery – idealna fuzja tego co vintage, z tym co nowoczesne.  Na wiosnę ta muzyczna maszyna czasu zadebiutuje w UK. Rozpoczynająca się w kwietniu 2023 roku, trasa “Life In The Past Laneobejmie takie koncerty jak występ na Cambridge’s Corn Exchange 26 kwietnia czy w Royal Festival Hall w Londynie 28 kwietnia, a także zawita do Birmingham, Edinburgh, Sheffield, Manchester, Brighton, Norwich, Nottingham, Liverpool i wiele innych miast.

Jak zawsze, na występach PMJ możemy spodziewać się zespołu składającego się z najbardziej fascynujących wokalistów, instrumentalistów i stepujących tancerzy, którzy dostarczą nam rozrywki z górnej półki. Nie zabraknie również gości specjalnych, którzy sprawią, że każdy koncert będzie niezapomnianym i elektryzującym doświadczeniem muzyki na żywo z tego, jak i z wcześniejszych okresów.

Trasa Postmodern Jukebox “Life In The Past Lane UK” zaczyna się 26 kwietnia 2023.

BILETY W SPRZEDAŻY OD 10 MARCA 2023 – NA LIVENATION.PL

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 8 marca o godz.10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 9 marca o godz. 10:00
Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 10 marca od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.