Europejska trasa koncertowa Curtisa “50 Centa” Jacksona już trwa…

CURTIS “50 CENT” JACKSON

OGŁASZA ŚWIATOWĄ TRASĘ KONCERTOWĄ

“THE FINAL LAP TOUR 2023”

ŚWIĘTUJĄC 20. ROCZNICĘ ALBUMU “GET RICH OR DIE TRYIN’”

Goście specjalni: BUSTA RHYMES i JEREMIH

 29.10.2023

ATLAS ARENA, ŁÓDŹ

Zdobywca nagród EMMY® i GRAMMY®, Curtis “50 Cent” Jackson, wyruszył w światową trasę koncertową, aby uczcić 20. rocznicę swojego debiutanckiego albumu, “Get Rich or Die Tryin’”.

W ramach trasy The Final Lap Tour ikona rapu wykona dziesiątki hitów, które na przestrzeni lat zdobywały szczyty list przebojów i uznanie wśród fanów. Na trasie nie zabraknie również utworów, które nie były wykonywane na żywo od dziesięcioleci. Dodatkowo, trasę wspiera wieloletni przyjaciel, Busta Rhymes, na wszystkich koncertach na trasie, a także Jeremih na wszystkich koncertach w Ameryce Północnej i większości koncertów w Europie.

Europejska część trasy rozpoczęła się w czwartek 28 września w Ziggo Dome w Amsterdamie. Dodatkowe koncerty w Australii, Nowej Zelandii, Azji i Europie zostaną ogłoszone wkrótce.

Marki wchodzące w skład Sire Spirits Curtisa “50 Cent” Jacksona, Branson Cognac i Le Chemin du Roi Champagne, będą dostępne podczas trasy koncertowej i wybranych koncertów Live Nation.1 Ta relacja wiąże się z zaangażowaniem Live Nation w różnorodność i wspieranie marek należących do osób czarnoskórych, którą jest Sire Spirits.

Uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych i płodnych artystów muzycznych swoich czasów, 50 Cent zdobył sławę dzięki swojemu bijącemu rekordy popularności debiutanckiemu albumowi “Get Rich or Die Tryin’”. Od tego czasu sprzedał ponad 30 milionów albumów na całym świecie i otrzymał najbardziej prestiżowe wyróżnienia. Jackson wykorzystał swoją popularność do osiągnięcia niezrównanego sukcesu jako przedsiębiorca, aktor, reżyser i producent wykonawczy. Od “Get Rich or Die Tryin’” będącego jednym z najszybciej sprzedających się albumów w historii do podpisania jednej z najbardziej lukratywnych umów w świecie hip-hopu – sprzedając Vitaminwater, Jackson nadal bije rekordy. Obecnie posiada rekord dla najwyżej ocenianej premiery serialu w telewizji Starz dzięki “Power Book II: Ghost”.

Bilety: Bilety są dostępne na stronie www.LiveNation.pl oraz www.50Cent.com

1 ) Tam, gdzie jest to dozwolone przez lokalne prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.