Wygraj wejściówkę na koncert Laury Misch [KONKURS – WYNIKI]

Laura Misch wystąpi 10 listopada 2023 (piątek) w warszawskim klubie BARdzo Bardzo. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej wydany niedawno debiutancki album Sample The Sky. Z muzyką można zapoznać się w różnych serwisach streamingowych (ich listę znajdziecie na stronie artystki pod adresem https://lauramisch.lnk.to/samplethesky) W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki. Informacje o koncercie znajdziecie na stronie organizatora – https://fource.pl/pl/events/laura-misch-23/).

Jak wygrać wejściówkę?

Aby wygrać wejściówkę, wystarczyło napisać, ile krążków (singli i EP-ek) Laura Misch wydała, zanim ukazał się jej debiutancki album. Poprawne odpowiedzi wzięły udział w losowaniu podwójnej wejściówki.

Podwójne wejściówki otrzymają:

⇒ Filip P.
⇒ Nataliya B.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce mailowo.

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis Muzyczna Hiperprzestrzeń.
  2. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. W losowaniu wezmą udział jedynie zgłoszenia osób, które przyślą odpowiedź tylko 1 raz (co oznacza, że nie będziemy honorować zgłoszeń tych samych osób z różnych adresów mailowych).
  3. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów) w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody. Dane nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia konkursu opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałam/em się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.