Concert Week 2024 odbędzie się w dniach 8-14 maja 2024

W 2024 roku mija 10 lat istnienia Concert Week, czyli akcji organizowanej przez Live Nation.

Aby uczcić swoją rocznicę, Live Nation zapowiada rozszerzenie tegorocznej edycji o kolejne Państwa, które dołączą do Ameryki Północnej, obejmie ona ponad 20 krajów, w tym Australię, Azję, Europę, Wielką Brytanię i Bliski Wschód. Na całym świecie oferowane będą specjalne oferty, promocje i prezenty dla fanów.

Polska edycja Concert Week przyjęła formę tygodniowej akcji konkursowej, podczas której chcemy nagrodzić uczestników biletami na koncerty organizowane przez Live Nation Polska oraz rocznymi subskrypcjami w serwisie Veeps – zapewniającym dostęp do najlepszej jakości koncertów oraz wydarzeń transmitowanych na żywo. Pytania konkursowe będą pojawiały się na Facebooku i Instagramie Live Nation Polska od 8 do 14 maja.

Każdego dnia uczestnicy będą mogli wybrać jedną z nagród: bilet na koncert arenowy, klubowy albo subskrypcję Veeps. W puli znajdą się bilety na takie koncerty jak: Palaye Royale, Paloma Faith, Within Temptation, Melanie Martinez, Glass Animals, Warsaw Rocks i wiele innych.

Odpowiedzi wraz z informacją o interesującej uczestnika nagrodzie należy przesłać na adres e-mail – konkurs@musicmarketing.pl.

Jeśli nie chcesz przegapić żadnej szansy na wygranie biletów, zajrzyj na profile Live Nation Polska i weź udział w konkursie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.