Another Pink Floyd w Łodzi – zapowiedź

10 grudnia w Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej będzie można usłyszeć na żywo najsłynniejsze utwory Pink Floyd. W 10-osobowym składzie wystąpi zespół ANOTHER PINK FLOYD, pierwszy polski coverband klasyków rocka!
Największe utwory Pink Floyd zostaną wykonane na żywo przez mocno rozbudowany zespół wykonawców. Na scenie wystąpi aż 10 muzyków wspieranych przez sztab techników, którzy stworzą oprawę świetlną i wizualną, stanowiącą dopełnienie tego widowiska.
Zespół ANOTHER PINK FLOYD powstał w 2008 roku w podkrakowskiej Skawinie. Prawie dziesięcioletnia obecność na polskiej scenie koncertowej pozwoliła zbudować zespołowi grono fanów PINK FLOYD, którzy jako wymagająca publika zaakceptowali tę formę przekazu twórczości Floydów i do ostatniego miejsca wypełniają sale koncertowe. Fotorelację z wyprzedanego występu w Krakowie w marcu 2017 można zobaczyć pod tutaj
To co wyróżnia zespół ANOTHER spośród innych zespołów tego typu, to niesamowita radość z grania przez muzyków materiału, który pokrywa się z personalnymi fascynacjami wszystkich w zespole. Ze sceny emanuje pozytywna energia. Bezpośredni kontakt i integracja z publiką tworzy zgoła inną atmosferę do jakiej przyzwyczaiły zagraniczne zespoły coverowe odwiedzające nasz kraj. Polski Pink Floyd – bo tak często zespół jest nazywany przez publikę – idealnie balansuje miedzy oryginalnymi partiami a własną interpretacją. Zarówno fani oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi, jak i liczący na nieco inne niesłyszane jeszcze interpretacje nie znajda powodów do narzekań.
Na występ ANOTHER PINK FLOYD składają się największe floydowskie utwory z płyt Dark Side Of The Moon, The Wall czy Wish You Were Here i wiele innych. Koncert to zarówno starsze rozbudowane kompozycje, jak i nagrania z ostatniej studyjnej płyty Division Bell.
Zespół wystąpi 10 grudnia 2017 w Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej w Łodzi przy ul. Narutowicza 20/22 o godzinie 19:00. Wszelkie informacji o koncercie można znaleźć na FB – strona wydarzenia. Bilety w cenie 80/90 zł są dostępne w sieciach EMPiK, Media Markt, Tickerpro.pl, Eventim.pl oraz w Kasie Filharmonii.
To jedna z ostatnich okazji, żeby zobaczyć Another Pink Floyd w tym roku, bo jesienią planowane są jeszcze występy w Bydgoszczy (25 listopada, Kinoteatr Adria), Cieszynie (9 grudnia, Teatr im. A.Mickiewicza) oraz  Przemyślu (16 grudnia, Centrum Kulturalne). Natomiast w pierwszej połowie 2018 roku, grupa pojawi się w następujących miastach:
– Toruń (18 lutego, CK Jordanki),
– Katowice (24 marca, Filharmonia Śląska),
– Poznań (25 marca, Aula Uniwersytecka),
– Gdańsk (8 kwietnia, Filharmonia Bałtycka),
– Krosno (5 maja, Rock Klub Iron).
Oprac. na podstawie materiałów prasowych organizatora
Więcej informacji i filmy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.