Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022 w Europie

To 2 godzinne show w Meadow Brook złożone z 21 piosenek było przejawem muzycznej doskonałości — prostym dla Counting Crows i czymś bardzo cennym, co tylko parę zespołów posiada

Oakland Press

Counting Crows to bez wątpienia jeden z najlepszych zespołów alternatywnego rocka I to dobrze mieć ich z powrotem

The Rock Revival

Ten kultowy zespół rockowy powraca z pandemii z trasą Butter Miracle Tour.

WWAY-TV

Jako, że Counting Crows kończą trasę  “The Butter Miracle Tour” w USA, dziś postanowili ogłosić długo oczekiwany powrót do Europy  z „Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022”. Ogłoszenie trasy Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022 poprzedzone jest wydaniem albumu Butter Miracle, Suite One dostępnego na całym świecie. Wracając z koncertami do Europy od czasu ostatniej trasy w  2018 roku, Adam Duritz i Counting Crows odwiedzą Izrael, by dać tam koncert po raz pierwszy. Powrócą  także na sceny dobrze znanych im miast jak Dublin, Milan i Barcelona.

Adam Duritz powiedział:

to cudownie móc być z powrotem w trasie w Stanach, ale nie możemy się doczekać, by wiosną grać dla fanów koncerty w Europie!

Sprzedaż ogólna na koncerty w 2022 rozpocznie się w piątek 8 października o 10:00, natomiast przedsprzedaż oferowana przez zespół oraz sprzedaż pakietów VIP rozpoczyna się  5.10 o 10:00. Lokalne przedsprzedaże zaczynają się 6.10 o 10:00. Pakiety VIP zawierają ekskluzywny merchandising, możliwość wejścia na próbę, a także wcześniejsze wejście do obiektu koncertowego. By poznać szczegóły odwiedź stronę oficjalną zespołu http://CountingCrows.com.

Nominowany do nagrody GRAMMY i Oscara Counting Crows od ponad dwóch dekad oczarowuje słuchaczy na całym świecie swoim uduchowionym i zawiłym podejściem do ponadczasowego rock’n’rolla. Counting Crows wszedł na scenę muzyczną w 1993 roku z multiplatynowym albumem August and Everything After. Zespół wydał siedem albumów studyjnych, sprzedając ponad 20 milionów płyt na całym świecie i jest określany jako jeden z najbardziej wyróżniających się zespołów koncertujących na świecie. W 2004 roku grupa Counting Crows nagrała hit Accidently in Love  dla animowanego filmu Shrek 2. Natychmiastowy sukces utworu przyniósł zespołowi nominację do Oscara za „Najlepszą oryginalną piosenkę” w 2005 roku, nominację do Złotego Globu za „Najlepszą oryginalną piosenkę” oraz nominację do nagrody GRAMMY za „Najlepszą piosenkę napisaną do filmu, telewizji bądź innych mediów “. Przez ostatnie 30 lat, genialny twórca piosenek i frontman zespołu – Adam Duritz doprowadził zespół na 8 miejsce w kategorii „Greatest of All Time:Adult Alternative Artists” na 25 jubileuszowej liście Billboardu. 21 maja 2021 Counting Crows wydali album Butter Miracle: Suite One, który otrzymał entuzjastyczne recenzje.

Info o koncercie w Warszawie – na stronie wydarzenia (Stodoła, 18.09.2022).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.