Wygraj wejściówkę na koncert Korn [KONKURS – WYNIKI]

Amerykański zespół Korn wystąpi 31 maja 2022 (wtorek) w Warszawie na hali COS Torwar. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na koncert. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć w naszym kalendarium oraz na stronie wydarzenia na FB.

Jak zdobyć podwójne zaproszenie na koncert grupy Korn?

Aby wygrać wejściówkę, nie wystarczyło wskazać ulubionej płyty. Należało wskazać utwór grupy Korn, który pojawił się w filmie, a nie znalazł się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej wydanej na płycie, oraz podać tytuł tego filmu.

Nie wymagaliśmy, aby polubić nasz profil na Facebooku, ale taki gest zawsze nasz cieszy 🙂 Na odpowiedzi mailowe czekaliśmy do 27 maja br. Co prawda otrzymaliśmy bardzo dużo odpowiedzi, jednak nie wszystkie albo nie były poprawne (niektóre wskazane piosenki pojawiły się jednak na płytach albo nie były to utwory firmowane przez Korn), albo nie spełniały wymagań (brakowało zgody na przetwarzanie danych osobowych bądź jednak tytułu ulubionej płyty – nasze konkursy nie bywają trudne, ale za to wymagają uważnego czytania całości tekstu). Równiutko o północy wylosowaliśmy, kto będzie mógł odebrać wejściówkę w kasie hali Torwar przed koncertem.

Podwójną wejściówkę na koncert Korn wylosowali:
⇒ Agnieszka K.
⇒ Arkadiusz Z.
W sprawie odbioru wejściówki ze zwycięzcami wkrótce skontaktujemy się mailowo.

Wyniki głosowania uczestników konkursu:
– ulubiona płyta grupy Korn – Take a Look in the Mirror z 2003 roku (o włos przed debiutancką Korn z 1994).

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
  2. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów). Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  3. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwycięzców przez partnera w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu Korn opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.