Wygraj wejściówkę na koncert Michaela Bublé [KONKURS – WYNIKI]

Michael Bublé wystąpi 10 lutego 2023 (piątek) w krakowskiej Tauron Arenie. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć w naszym serwisie tu, a zdjęcia z koncertu w Łodzi z 2019 roku – obejrzeć w naszej galerii.

Jak wygrać wejściówkę na koncert Michaeła Bublé?

Aby wygrać wejściówkę, wystarczyło wskazać dyscyplinę sportową, jaką Michael Bublé uprawiał, będąc nastolatkiem. Poprawną odpowiedź jest hokej (oczywiście na lodzie, bo to kanadyjski sport narodowy, w przeciwieństwie do wersji na trawie czy na rolkach).

Nie wymagaliśmy, aby polubić nasz profil na Facebooku, ale jeśli ktoś to zrobił, to zwiększył swoją szansę w losowaniu, ponieważ poprawnych odpowiedzi było znacznie więcej niż mieliśmy wejściówek. Na odpowiedzi czekaliśmy do 31 stycznia do godz. 23:59, a dziś komisyjnie wylosowaliśmy, kto będzie mógł odebrać wejściówki przed koncertem.

Wejściówki na koncert Michaela Bublé zdobyli:
⇒ Monika F.

⇒ Paulina J.

W sprawie odbioru wejściówek ze zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce mailowo.

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
  2. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów). Dane nie będą wykorzystywane do innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  3. Przesłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zwycięzców przez partnera w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia Konkursu Michael Bublé opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.