DeathbyRomy z jedynym koncertem w Warszawie…

DeathbyRomy – autorka tekstów i piosenkarka – z koncertem w Warszawie

Jako support wystąpi July Jones

16.10.2023 – WARSZAWA – VooDoo Club

Piosenkarka i prowokatorka DeathbyRomy przelewa zarówno ból, jak i euforię w swoją chwytliwą, ale alternatywną muzykę, łącząc popowe melodie i napędzające trap metalowe bity z hipnotycznym wokalem i głęboko osobistymi tekstami. Dzięki debiutanckiemu albumowi „Monsters” z 2018 roku szybko znalazła niezliczonych fanów, którzy pojawili się na jej koncertach w charakterystycznym makijażu oczu. W 2019 roku wydała swoją EP-kę „Love U – to Death”, na której znalazł się wyróżniający się i często streamowany utwór „Problems”.

W październiku 2022 roku DeathbyRomy wydała swoją pierwszą w historii niezależną EP-kę „Entropy”, z której single znalazły się na takich playlistach jak: All New Rock, New Noise, Fierce Femmes, Sludge, Misfits 2.0, Sinister Sounds i wielu innych oraz miały premierę w BBC Radio 1 Rock w programie Future Alternative. Pisały o nich również PAPER mag & Grimy Goods, a DeathbyRomy zdobyła tytuł Artystki Tygodnia Kerrang!

W 2022 roku DeathbyRomy wystąpiła z Bring Me The Horizon, otworzyła koncert MODSUN w Wielkiej Brytanii i zagrała na festiwalach w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. W 2023 roku artystka koncertowała z The Used i Pierce the Veil w 14 stanach USA. Będzie współpracować z Adult Swim, który wyda jej dwie piosenki wraz z animowanym teledyskiem na swoich platformach (Adult Swim i HBO Max).

JULY JONES

July Jones to przyszła supergwiazda o charakterystycznym wyglądzie i unikalnym punkcie widzenia. Jej mocne electro-popowe piosenki łączą mocne melodie z innowacyjnymi rozwiązaniami produkcyjnymi i pozbawionymi filtrów tekstami o związkach, queerowości i zdrowiu psychicznym. Wykorzystując swoją platformę i profil do przekraczania granic, JULY jest zdeterminowana, by być pozytywnym głosem dla młodych ludzi i otwarcie mówić o swoich własnych doświadczeniach jako queerowej kobiety ze Wschodu.

BILETY W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.