Steve Hogarth na wyjątkowym, świątecznym koncercie w Polsce

Steve Hogarth, wokalista legendarnego zespołu Marillion, wystąpi 7 grudnia na specjalnym, świątecznym koncercie w klubie Wytwórnia w Łodzi. Zaprasza agencja Metal Mind Productions.

Steve Hogarth jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów muzyki prog-rockowej na świecie. Posiadacz niesłychanej skali głosu od ponad 30 lat stoi na czele zespołu Marillion, z którym nieustannie święci sukcesy artystyczne. W 1997 roku wydał swój pierwszy solowy album pod pseudonimem „h” zatytułowany Ice Cream Genius. Materiał nagrywał razem z keyboardzistą Porcupine Tree – Richardem Barbieri – oraz muzykami znanymi z zespołu Blondie – byli to Dave Gregory i Clem Burke. Jego solową dyskografię zamyka wydana w tym roku EP-ka Waiting To Be Born, nagrany również z Richardem Barbierim, natomiast w marcu zeszłego roku ukazała się najnowsza płyta Marillion – An Hour Before It’s Dark.

Steve Hogarth to nie tylko niezwykły talent, ale też wyjątkowa osobowość, co potwierdzi każdy, kto choć raz miał szansę być na jego koncercie. Podczas występu 7 grudnia w łódzkiej Wytwórni wokalista zaprezentuje specjalnie przygotowany repertuar, w którym obok jego solowych dokonań i utworów z repertuaru zespołu Marillion nie zabaknie również piosenek wykonawców, których darzy szczególnym sentymentem. Co więcej, podczas swoich występów Steve Hogarth często i chętnie wdaje się w rozmowy z widzami, podczas których opowiada anegdoty ze swojego życia. To będzie wyjątkowy wieczór, zapraszamy!

Zdjęcia

Fotorelacje z koncertów grupy Marillion – ze Steve’m Hogarthem  w roli głównej – można w naszym serwisie znaleźć tu.

Informacje

h natural (STEVE HOGARTH)
07.12.2023 – Łódź, Wytwórnia
Otwarcie bramek: godz. 19.00
Rozpoczęcie koncertu: godz. 20.00

Bilety

🎫 Ceny biletów (w przedsprzedaży/ siedzące):
Kategoria 1 – 250 PLN, kategoria 2 – 220 PLN, kategoria 3 – 210 PLN, kategoria 4 – 190 PLN
🎫 Bilety do nabycia na stronach:
http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE)
www.eventim.pl
http://www.ebilet.pl

Więcej informacji

http://www.stevehogarth.com/
https://www.facebook.com/IceCreamGenius

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.