Devon Ross supportem Lenny’ego Kravitza na koncertach w Polsce

5 grudnia 2023, Lenny Kravitz ogłosił zbliżającą się trasę – BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024, która dotrze do dwóch polskich aren – TAURON Areny Kraków 21 lipca 2024 oraz Atlas Areny w Łodzi 23 lipca 2024 roku.

Supportem Lenny’ego Kravitza na dwóch koncertach w Polsce będzie Devon Ross.

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować Blue Electric Light, czyli 12. studyjny album Lenny’ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock’n’rolla. Jako nieustanna siła twórcza – muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant – nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze.

Blue Electric Light to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą – Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Najnowszy singiel Lenny’ego Kravitza

Devon Ross

Po wydaniu w tym roku EP-ki Oxford Gardens, Devon Ross została doceniona przez Spin Magazine i Guitar World Magazine za unikalny głos i mistrzowskie wykonanie post-punku z lat 70. na swojej ukochanej gitarze Fender Mustang. Devon Ross przywołuje wściekłość i szorstkość wczesnych lat punku, ale z jej własnym, wyraźnie nowoczesnym akcentem. Wydana w 2024 roku jej EP-ka została nazwana „tour de force, które przywodzi na myśl dni początków punku w Nowym Jorku”.

Ostatni singiel Devon Ross

Kiedy i gdzie

21 lipca 2024 – Kraków, Tauron Arena
23 lipca 2024 – Łódź, Atlas Arena

Linki

Lennykravitz.com
Instagram
TikTok
Facebook
X/Twitter

Bilety

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godzinie 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godz. 11:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 8 grudnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.