Za kilka dni jedyny koncert Roda Stewarta w Polsce…

ROD STEWART – LIVE IN CONCERT
Tylko 6 dni do koncertu w Polsce!
18.06.2024 – Atlas Arena, Łódź

Rod Stewart jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki rozrywkowej, z około 250 milionów sprzedanych płyt i singli na całym świecie. Jego charakterystyczny głos, styl i sposób pisania tekstów wykroczyły poza wszystkie gatunki muzyki popularnej… od rocka, folku, soulu, R&B oraz wpisały się do “Great American Songbook”, czyniąc go jedną z niewielu gwiazd, które cieszyły się najlepszymi wynikami na listach przebojów w każdej dekadzie swojej kariery.

Zdobył niezliczoną liczbę najwyższych nagród branżowych, w tym dwukrotne wprowadzono go do Rock and Roll Hall of Fame, wręczono ASCAP Founders Award za jego inwencję twórczą w pisaniu piosenek, stał się bestsellerowym autorem New York Timesa, otrzymał Grammy™ Living Legend, a w 2016 roku oficjalnie stał się “Sir Rodem Stewartem” po tym, jak otrzymał tytuł szlachecki w Pałacu Buckingham za zasługi dla muzyki i działalności charytatywnej.

Rod o koncercie w Polsce:

I’m genuinely excited to get back to perform for my wonderful friends in Poland. I’ll give you my greatest hits – and of course there will be many thrilling surprises!

Jestem naprawdę podekscytowany możliwością powrotu i występu dla moich wspaniałych przyjaciół w Polsce. Zaśpiewam dla Was moje największe przeboje – i oczywiście pojawi się wiele ekscytujących niespodzianek! [tłum. red.]

Więcej informacji znajduje się na stronie rodstewart.com.

Kiedy i gdzie

18.06.2024 – Atlas Arena, ŁÓDŹ

Bilety

Sprzedaż na stronie organizatora LiveNation.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.