Beth Hart solo w Polsce

Najlepszy prezent mikołajkowy dla fana?

Beth Hart Solo – pierwszy raz w Polsce!

Katowice. Spodek. 20:00. 1 grudnia 2022!

Najprawdziwsza z prawdziwych gwiazd naszych czasów sama przed publicznością; sama dla publiczności; sama z nami! Beth Hart to w czasach autokreacji wszystkich i wszystkiego wszelkimi możliwymi środkami ewenement na skalę naszego układu słonecznego. Szczera i prawdziwa. Niezwykła i prawdziwa do łez, do neuronów.

 

Koncert Beth Hart to zawsze spotkanie z artystką prawdziwą. Tu emocji nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie. Na scenie katowickiego Spodka po raz pierwszy w Polsce będzie tylko Ona. Bez odrobiny plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych.

Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem z Joe Bonamassą. Ma na swym koncie wraz z najnowszą A Tribute to Led Zeppelin dziesięć płyt studyjnych, dwie koncertowe, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i błyskawicznie rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną. Beth Hart to jedno z nazwisk świecących obecnie największym blaskiem.

Nie będzie drugiej okazji, żeby po raz pierwszy w Polsce, zobaczyć Beth Hart Solo!
Beth Hart Solo. Katowicki Spodek, Mikołajki już 1 grudnia 2022r g. 20:00! Czy ktoś, komu serce drży mocniej na dźwięk MUZYKI może chcieć więcej w prezencie „do buta”?

Bilety na www.modernlook.pl

[oprac. na podstawie mat. prasowych]

PS1. Zdjęcia z koncertu Beth Hart w ramach Ladies’ Jazz Festival 2019 można obejrzeć na naszej stronie tutaj.
PS2. W naszym serwisie znajdziecie również tłumaczenie tekstu piosenki Everything Must Change.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.