Wygraj wejściówkę na koncert Steve’a Hogartha [KONKURS – WYNIKI]

Steve Hogarth wystąpi 7 grudnia 2023 (czwartek) łódzkim klubie Wytwórnia. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były dwie pojedyncze wejściówki na ten koncert. Więcej informacji o solowym występie wokalisty Marillion można znaleźć w naszym serwisie tu.

Jak wygrać wejściówkę?

Aby wygrać wejściówkę, należałó podać tytuł piosenki grupy Marillion autorstwa Steve’a Hogartha, którą chcielibyście usłyszeć podczas koncertu w Łodzi. Poprawne odpowiedzi wzięły udział w losowaniu wejściówek.

Wejściówki otrzymują:

⇒ Magda K.
⇒ Marek R.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce mailowo.

Wywiad ze Steve’m Hogarthem z maja 2023

Regulamin konkursu/Klauzula przetwarzania danych osobowych:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis Muzyczna Hiperprzestrzeń.
  2. Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. W losowaniu wezmą udział jedynie zgłoszenia osób, które przyślą odpowiedź tylko 1 raz (co oznacza, że nie będziemy honorować zgłoszeń tych samych osób z różnych adresów mailowych).
  3. Przesłanie zgłoszenia do konkursu oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Muzyczna Hiperprzestrzeń oraz w razie wygranej na udostępnienie ich partnerowi konkursu (fundatorowi biletów) w zakresie niezbędnym do odbioru nagrody. Dane nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów, ani przekazywane firmom trzecim.
  4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), biorąc udział w konkursie, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy, że treści wiadomości znajdzie się dopisek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia konkursu opublikowanego na stronie Muzyczna Hiperprzestrzeń. Oświadczam, iż zapoznałam/em się z regulaminem konkursu oraz klauzulą przetwarzania danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.